Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

PRACA

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

MECHANIK SAMOCHODOWY wymagania:
- wykształcenie zawodowe - min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku - dobra ogranizacja pracy - samodzielność - dokładność
obowiązki:
- naprawa samochodów - bieżce przeglądy
oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania w pracę - stabilne warunki pracy - pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

Szczegółowe informacje pod nr tel. 501 148 941
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) na adres e-mail: biuro@auto-jacuk.pl w temacie proszę wpisać nazwę stanowiska. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.